<< VISI RAKSTI

Lai vasara būtu droša

Jūnijs ir skolu un augstskolu izlaidumu laiks. Mēnesis, kad daudzi dodas vasaras atpūtā un atvaļinājumos. Laiks, kad saule lutina dāsnāk, vakari ir siltāki un garāki, un šķiet, ka ikdienas dzīvei ir nākuši klāt vēl daži prieki. Peldēšanās, mūzikas festivāli, nakts izbraukumi, kūleņošana pļavā, pastaigas gar jūras krastu…

Lai visus patīkamos vasaras brīžus varētu baudīt bez bēdu, jāatceras par savu un apkārtējo drošību. Neatliekamās medicīniskās palīdzības centrs (NMPD) arī šogad papildina savu sociālo tīklu informatīvo joslu un aicina būt uzmanīgiem saulē, mežā un ūdenī, sargāt bērnus no traumām un atbildīgi izturēties pret savu un citu veselību.

Ieskatoties NMPD mājaslapā http://www.nmpd.gov.lv/nmpd/padomi/, var atrast atbildes uz daudziem jautājumiem, kas palīdzēs baudīt vasaru pilnvērtīgi.

Atpūšoties vai strādājot vasaras režīmā nedrīkst aizmirst arī par saviem mīluļiem – mājdzīvnieki, kurus esam pieradinājuši, mums uzticas un uz mums paļaujas, viņi tic, ka mēs parūpēsimies par viņiem un neaizmirsīsim būt atbildīgi izpriecu vai darba pienākumu dēļ.

Lai mums visiem droša un patīkama vasara!

This entry was posted in Bez tēmas by Kertu. Bookmark the permalink.

Comments are closed.