<< VISI RAKSTI

Noslēgusies erudīcijas konkursa 4. kārta

Latviešu valodas aģentūra, īstenojot Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda projektu „Atbalsts Trešo valstu pilsoņiem pirms ieceļošanas un adaptācijas periodā 2”, š. g. janvārī izsludināja erudīcijas konkursu trešo valstu valstspiederīgo, Latvijas skolēnu un skolu jauniešu komandām.

Mums bija patiess prieks par dalībnieku izdomu un māksliniecisko pieeju, veidojot latviešu lugu fragmentu uzvedumus 4. kārtā. Liels paldies visiem jaunajiem aktieriem, Sprīdīšiem, Maijām un Paijām!

Esam novērtējuši visu komandu darbu četrās konkursa kārtās un aicinām labākās komandas uz noslēguma pasākumu un apbalvošanu, kas notiks Rīgā 22. maijā. Par pasākuma norizes laiku un vietu informēsim pavisam drīz!

Sirsnīgi pateicamies visām komandām, kas piedalījušās komandu erudīcijas pārbaudē! Pateicamies skolotājiem, kuri rosinājuši skolēnus dalībai konkursā un atbalstījuši viņus! Vēlam veiksmi eksāmenos, izziņas prieku un skaistu pavasari!

Noslēguma pasākumā 22. maijā Rīgā tiekas 12 labākās komandas:
W-Unit no Indras vidusskolas
Zinātkārie no Taurupes pamatskolas
Cesvainieši no Cesvaines vidusskolas
Jautrie zinīši no Rīgas 15. vidusskolas
Vitamīns no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas
Latgales skudras, Pūcītes un Callidus no Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijas
Pūcīte un Jautrie erudīti no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas
Jautrībnieces no Daugavpils 17. vidusskolas
Sapņu komanda no Bauskas pilsētas pamatskolas

Gaidīsim Jūs un Jūsu skolotājus!

Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda 2013. gada programmas projekts „Atbalsts Trešo valstu pilsoņiem pirms ieceļošanas un adaptācijas periodā 2” (Līguma Nr. IF/2013/1.a./2).

Comments are closed.