<< VISI RAKSTI

Noslēgusies erudīcijas konkursa 3. kārta

Latviešu valodas aģentūra, īstenojot Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda projektu „Atbalsts Trešo valstu pilsoņiem pirms ieceļošanas un adaptācijas periodā 2”, š. g. janvārī izsludināja erudīcijas konkursu trešo valstu valstspiederīgo, Latvijas skolēnu un skolu jauniešu komandām. Mums bija patiess prieks par dalībnieku izdomu un māksliniecisko pieeju, ilustrējot 3. kārtas uzdevumu.

4. kārtā cīņu turpinās 24 komandas:

Sapņu komanda no Bauskas pilsētas pamatskolas, Cesvainieši no Cesvaines vidusskolas, Jautrībnieces no Daugavpils 17. vidusskola, W-Unit no Indras vidusskolas, Prātnieki no Jelgavas 2. pamatskolas, Jautrie erudīti, K.E.V.D.I., Krāslaviņa, Nuts, Pūcīte, Sigma un Vitamīns no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas, Start! no Mārsnēnu pamatskolas, Callidus, Delfīni, Latgales skudras, Mārītes, Pūcītes, TRIO + 2, Viszinīši un Zvaigžņu Putekļi no Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas, Jautrie zinīši no Rīgas 15. vidusskolas, Zinātkārie no Taurupes pamatskolas, un Neiderlandse no Zaķumuižas pamatskolas.

Paldies visiem, kas piedalījās un izturēja pirmās trīs kārtas! Jūsu bija negaidīti daudz!  Tā kā konkurss tuvojas noslēgumam, vērtēšana kļūst arvien grūtāka. Pirmajās trīs kārtās kopsummā varēja iegūt 60 punktus, un 4. kārtā iekļūst komandas, kuras saņēmušas vismaz 57 punktus. Vēlam viņiem veiksmi!

Konkursa 4. kārtas uzdevums tiks publicēts mājaslapā ceturtdien, 9. aprīlī.

Konkursa noslēguma pasākums notiks maijā Rīgā.

Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda 2013. gada programmas projekts „Atbalsts Trešo valstu pilsoņiem pirms ieceļošanas un adaptācijas periodā 2” (Līguma Nr. IF/2013/1.a./2).

Comments are closed.