<< VISI RAKSTI

Noslēgusies erudīcijas konkursa 2. kārta

Latviešu valodas aģentūra, īstenojot Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda projektu „Atbalsts Trešo valstu pilsoņiem pirms ieceļošanas un adaptācijas periodā 2”, š. g. janvārī izsludināja erudīcijas konkursu trešo valstu valstspiederīgo, Latvijas skolēnu un skolu jauniešu komandām. Paldies visiem dalībniekiem par radošu darbu erudīcijas konkursa 2. kārtā.

3. kārtā cīņu turpinās 39 komandas:

Sapņu komanda no Bauskas pilsētas pamatskolas, Cesvainieši no Cesvaines vidusskolas, Daugavpils drosminieki no Daugavpils 10. vidusskolas, Daugavpilieši no Daugavpils 11. pamatskolas, Jautrībnieces no Daugavpils 17. vidusskola, Āraišu piecīši no Drabešu internātpamatskolas, Ememdemsi no Gaigalavas struktūrvienība Rikavas pamatskolas, Gudrās Indras pūces un W-Unit no Indras vidusskolas, Prātnieki no Jelgavas 2. pamatskolas, EVRIK un Teicamnieki no J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolas, Jautrie erudīti, K.E.V.D.I., Krāslaviņa, Nuts, Pūcīte, Sigma un Vitamīns no Krāslavas Varavīksnes vidusskolas, Start! no Mārsnēnu pamatskolas, Olainieši no Olaines 2. vidusskolas, Callidus, Delfīni, EDP, Latgales skudras, Mārītes, Prāta Vētra, Pūcītes, TRIO + 2, Tropiskie dimanti, Varavīksne, Viens par visiem, visi par vienu!, Viszinīši un Zvaigžņu Putekļi no Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas, Jautrie zinīši no Rīgas 15. vidusskolas, REVS GUDRINIEKI no Šimona Dubnova Rīgas Ebreju vidusskolas, Zinātkārie no Taurupes pamatskolas, Spīdošās zvaigznes no Verēmu pamatskolas un Neiderlandse no Zaķumuižas pamatskolas.

Konkursa 3. kārtas jautājumi tiks publicēti mājaslapā ceturtdien, 19. martā.

Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda 2013. gada programmas projekts „Atbalsts Trešo valstu pilsoņiem pirms ieceļošanas un adaptācijas periodā 2” (Līguma Nr. IF/2013/1.a./2).

Comments are closed.