<< VISI RAKSTI

5. kārtas uzdevums – videostāsta “Mans ceļš uz Latviju” izveide

Žūrijas komisija ar lielu aizrautību izskatīja komandu iesūtītos 4. kārtas darbus – ceļojumu kartes, kur parādītas Latvijas skaistākās vietas. Komandas atradušas gan interesantas pieejas ceļojuma karšu izveidē, gan pierādījušas savus talantus un apliecinājušas prasmes, atklājot vietas, ar kurām varam lepoties.

Šobrīd risinām jautājumu par iespēju mājaslapā ievietot komandu iesūtītos ceļojumu maršrutus, kur skatītāji varētu nobalsot par sev interesantāko piedāvājumu.

Ar prieku paziņojam, ka 5. kārtā dalību turpina visas 10 pusfinālistu komandas.

5. kārtas uzdevums:

videostāsta „Mans ceļš uz Latviju” izveide, kurā intervēts trešo valstu valstspiederīgais.

Komandām jāizveido 3–5 minūšu garš videostāsts un jāatsūta uz e-pastu: velga.licite@valoda.lv līdz š. g. 25. aprīlim. Videoklipā jābūt norādītam komandas nosaukumam un skolai.

Vēlam veiksmi!

Projekts „Atbalsts Trešo valstu pilsoņiem pirms ieceļošanas un adaptācijas periodā” tiek īstenots ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda (75%) un valsts budžeta līdzekļu (25%) finansējumu.

Šī publikācija ir veidota ar Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda atbalstu. Par publikācijas saturu atbild Latviešu valodas aģentūra.

Comments are closed.