<< VISI RAKSTI

Pagarināts pieteikšanās termiņš: aicinām 7.–12. klašu skolēnus piedalīties erudīcijas konkursā

Latviešu valodas aģentūra, īstenojot Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda projektu „Atbalsts Trešo valstu pilsoņiem pirms ieceļošanas un adaptācijas periodā”, jau otro gadu rīko un izsludina erudīcijas konkursu trešo valstu valstspiederīgo un Latvijas skolu jauniešu komandām.

Pagājušajā gadā atsaucība bija ļoti liela – konkursam pieteicās 73 komandas no visas Latvijas. Šogad aicinām piedalīties 7.–12. klašu skolēnus un pārbaudīt savas spējas un talantus erudīcijas konkursā.

Konkursa mērķis ir sekmēt trešo valstu valstspiederīgo integrāciju Latvijas sabiedrībā, radoši pilnveidojot latviešu valodas prasmi, papildinot zināšanas par Latviju un pasauli, izkopjot sadarbības prasmes un sajūtoties piederīgiem Latvijai.

Konkursā var pieteikties 7.–12. klašu skolēnu komandas, kuru sastāvā ir 5 dalībnieki. Komandas kapteinim jābūt trešās valsts valstspiederīgajam vai cittautības skolēnam.

Konkurss notiks 5 kārtās ar finālsacensībām Rīgā š. g. maijā.

Nolikums 2014.

Konkursa pieteikuma veidlapa šeit.

Lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu un atsūtīt to uz e-pastu agentura@valoda.lv ar norādi Konkursam. Pieteikuma termiņš pagarināts līdz 21. februārim.

Neskaidrību gadījumā zvaniet pa tālruni 67201684 vai rakstiet uz e-pastu: velga.licite@valoda.lv

Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda 2012. gada programmas projekts

„Atbalsts Trešo valstu pilsoņiem pirms ieceļošanas un adaptācijas periodā”

(līguma Nr. IF/2012/1.a./1)

Comments are closed.