<< VISI RAKSTI

Tofiks turpina mācīties latviešu valodu

Zinātkārais bērnu draugs Tofiks ir atgriezies, lai turpinātu mācīties latviešu valodu.

Latviešu valodu Tofiks mācās jau vairākus mēnešus. To, kā viņam ir veicies, varējām vērot televīzijas kanālā TV5 2012. gada vasarā (12 raidījumos). Videostundas „Tofiks mācās latviešu valodu” tika izdotas arī CD formātā un bez maksas piegādātas bērnudārziem, kas īsteno mazākumtautību programmas, kā arī dāvinātas mazākumtautību ģimenēm Latviešu valodas aģentūras (LVA) organizētajā „Valodas skolā” 2012. gada nogalē.

Pateicoties pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogu, vecāku un bērnu interesei, videostundu izveide turpinās. Sešu jaunu raidījumu laikā Tofiks iepazīsies ar dažādu tautību pārstāvjiem, ciemosies lietuviešu, poļu un ebreju skolā, kur kopā ar bērniem mācīsies gan dziedāt un dejot, gan gatavot nacionālos ēdienus un uzzinās daudz citu interesantu lietu.

Aicinām kopā ar Tofiku mācīties latviešu valodu televīzijas kanāla TV3+ ēterā katru sestdienu un svētdienu, sākot no š. g. 2. marta (sestdienās – plkst. 8:05, svētdienās – plkst. 13:40).

Videostundas tiek veidotas, īstenojot Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda projektu „Latviešu valodas apguves pieejamība veiksmīgai saziņai, integrācijai un naturalizācijai”.

Comments are closed.